Ostim Patent » Güvenlik 15 yıllık deneyime sahip Etkin Patent üye ve müvekkillerinin online hizmet satın almayı güvenli hale getirecek önemleri bulabilirsiniz.
Ostim Patent » Güvenlik
Ostim Patent
Ostim Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Özal Mah., 1940 Cd Modern Sitesi C Blok No:43 1940 Batıkent Ankara

Güvenlik Politikası

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında 10 yıllık deneyime sahip etkinpatent.com üye ve müvekkillerinin online hizmet satın almayı güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır.

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. SSL güvenlik protokolü sayesinde müşterilerimizin Web Sitemize verdiğin kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere Etkin Patent Tic.Ltd.Şti.personeli dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

etkinpatent.com hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.