Ostim Patent » Marka Tescil Belgesi Alma Ücreti TÜRKPATENT işlem Ücretleri ve vekil hizmet ücretleri dahil toplam Marka Tescil Belgesi Alma Ücreti 2.720 ₺ (KDV DAHİL)’ dir.
Ostim Patent » Marka Tescil Belgesi Alma Ücreti
Ostim Patent
Ostim Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Özal Mah., 1940 Cd Modern Sitesi C Blok No:43 1940 Batıkent Ankara
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

MARKA TESCİL BELGESİ ALMA ÜCRETİ

2476.68 ₺ + KDV 2000 ₺
Ürün Puanı:
Marka tescil başvurusu kesinleştikten sonra ödenen 10 yıllık marka tescil ücretidir. Başvuru başkaca şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa da marka tescil belgelendirme ödeme ve işlemlerini buradan yapabilirsiniz. Marka İsmi alanına marka ismi ve başvuru numarası yazılmalıdır.
 • TÜRKPATENT Ücreti 707.71 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 1124.91 TL
 • Hizmet Ücreti 644.06 TL
 • KDV Matrahı 1351.77 TL
 • KDV Tutarı %18 243.32 TL
 • Genel Toplam 2720 TL
KATEGORİ: Marka Tescil

Paylaş

MARKA TESCİL BELGE DÜZENLEME TOPLAM MALİYETLER

şu şekildedir;

Hizmet Türü Resmi Ücret | Harçlar Hizmet Fiyatları Genel Toplam
Marka Tescil Belge Ücreti
(10 Yıllık belgelendirme ücretidir.)
1.960 ₺ (KDV Dahil) 644 ₺+KDV  2.720 ₺ (KDV Dahil)


MARKA TESCİL ÜCRETİ ÖDEME VE İŞLEM AÇIKLAMALARI

1. Marka Tescil başvurusu eksiksiz yapılmış ve/veya eksiklikleri tamamlanmış, süresi içinde itiraz olmamış ve/veya üçüncü taraflarca yapılan itirazlar reddedilmiş, yani tescili kesinleşmiş başvuru için ödenen 10 yıllık marka tescil ücretidir. Süresi içinde bu ücretinin ödenmemesi halinde başvuru hükümsüz kalmaktadır.

2. Başvuru başkaca  başkaca vekil şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa da belgelendirme işlemlerini Ostim Patent aracılığıyla yapabilirsiniz. Müvekkiller başvuru sürecinde itiraz ve karşı görüş, belgelendirme işlemleri dahil ve tescilden sonra her türlü iş ve işlemlerini önceki vekilden başka vekil firmalara da işlemlerini yaptırabilir. 

3. Ödeme ve istenen belgeler tarafımıza ulaşır ulaşmaz öncelikle belgelendirme yapılacak marka tescil başvurusu için müvekkillerden e-posta veya telefon görüşme sağlanarak teyit alınmaktadır.

4.
Müvekkillerden ilgili marka bilgileri doğrulandıktan sonra gün içinde işlem yapılmakta ve takriben bir hafta içinde de MARKA TESCİL BELGE ASLI başvuru sahibine teslim edilmektedir.

5. Marka tescil sonrası istek halinde Marka takip ve izleme hizmeti verilmektedir. Ayrıntılar için Marka Takip ve İzleme hizmetini  ve Marka Yayına İtiraz hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Marka Tescil belgesi üzerine tescil ve koruma sağlanan emtia listesi de yer almaktadır. Ayrıca marka tescil belgesi üzerinde marka örneği (logo) dahil hiç bir değişiklik isteği kabul edilmez. Marka tescil belge üzerindeki emtia listesine ilave herhangi bir mal ve hizmet grupları ilave edilemez ancak arzu edilmesi halinde kayıtlı emtiaların bir kısmı için iptal/feragat istenebilir.


6. Marka devirlerinden sonra yeni sahip adına marka tescil BELGE ASLININ istenmesi halinde bu hizmet satın alınmalı veya önerdiğimiz daha düşük maliyetli olan MARKA TESCİL BELGE SURETİ alınabilir. 

7. Marka tescil sürecindeki tüm marka işlem ücretleri ve toplam maliyetleri Marka Tescil Ücreti sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Belgelendirme yapılacak marka başvuru numarası ve sahip bilgileri 
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Kemal (1 Mart 2020)

İlk başvurumuz yapan firma 1.200 TL+KDV istedi, burada üstelik KDV dahil 847 TL görünce çok şaşırdım. Ayrıca başka yerden başvuru yapılmış olsa da belge işlemi buradan da yapıldığından hemen vekaletname ve ücreti gönderdim ve belgemde bir hafta içinde geldi. Teşekkürler...

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz