Ostim Patent » Patent Lisans Kayıt Ücreti Patent Lisans kayıt ve yayım ücreti 436.77 ₺ + KDV’dir. Online satın alarak patent lisans kayıt ve yayım işlemlerini yapabilirsiniz.
Ostim Patent » Patent Lisans Kayıt Ücreti
Ostim Patent
Ostim Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Özal Mah., 1940 Cd Modern Sitesi C Blok No:43 1940 Batıkent Ankara
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

PATENT LİSANS KAYIT ÜCRETİ

755.94 ₺ + KDV 1250 ₺
Ürün Puanı:

Patent lisans işlemi kayıt ve yayım hizmetini oline satın alarak patent lisans işlemi kayıt ve yayım  işlemlerini anında yapabilirsiniz. Patent ismi alanına buluş başlığı ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra Patent lisans işlemi kayıt ve yayım işlemleri yapılır. 

 • TÜRKPATENT Ücreti 22.54 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 333.40 TL
 • Hizmet Ücreti 400 TL
 • KDV Matrahı 422.54 TL
 • KDV Tutarı %18 76.06 TL
 • Genel Toplam 832 TL
KATEGORİ: Patent

Paylaş

PATENT LİSANS KAYIT  İŞLEM AÇIKLAMALARI

şu şekildedir;

1. Ödeme ve kayıt veya yenileme talebi tarafımıza ulaşır ulaşmaz patent lisans kaydı yapılacak patent/faydalı model dosyası incelenmektedir.

2. İstek halinde Lisans sözleşmesi tarafımızca hazırlanmaktadır. Ayrıca lisans sözleşmesi noter onaylı aslının tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

3. Yapılacak tüm iş ve işlemler ve  lisans kayıt yapılacak patent/faydalı model bilgileri müvekkile gönderilmekte ve onay alındıktan sonra da gün içinde kayıt işlemleri yapılmakta ve müvekkile kaydın yapıldığını gösterir Resmi TÜRKPATENT yazısı ve işlem faturası e-posta yoluyla gönderilmektedir.

4. Takriben bir hafta içinde, TÜRKPATENT tarafından gönderilen  lisans kayıt yazısı gelir gelmez başvuru sahibine gönderilmektedir.


İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Noter Onaylı Lisans Sözleşmesi
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Pelin (7 Mart 2020)

hazırladıkları sözleşmeden ne kadar profesyonel oldukları hemen anlaşılıyor, üstelik oldukça uygun fiyatları var.

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz